Lütfen Bekleyiniz

yukleniyor

Giriş Yap

Web hesap oluşturmak için tıklayın.Şifremi unuttum
Merhaba,

Kazandıran BP Club Dünyasına Hoş Geldiniz

BP Club Card ile kaliteli akaryakıt kullanmanın ve birçok BP hizmetinden faydalanmanın yanı sıra,her alışverişinizde daha da kazançlı olma ayrıcalığına erişeceksiniz. BP Club Card ile yapacağınız her BP akaryakıt ve BP Otogaz alışverişinizde puanlar kazanacak, kazandığınız puanları akaryakıt alımında kullanma hakkına sahip olacaksınız.

BP CLUB’A SADECE BİR DAKİKADA ÜYE OLABİLİRSİNİZ

BP istasyonlarında yer alan başvuru formunu doldurarak BP Club Card sahibi olabilirsiniz. Kartınızı, 2802'ye AKTIF yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra BP Club kart üzerinde yer alan 16 HANELİ KART NUMARANIZI, bir boşluk bırakarak ADINIZI ve tekrar bir boşluk bırakarak SOYADINIZI kısa mesaj (SMS) olarak gönderdikten sonra ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

NASIL PUAN KAZANACAKSINIZ?

BP Club Programı’nda yer alan BP istasyonlarından yapacağınız BP akaryakıt ve BP Otogaz alımlarından sonra kartınızı BP Shop görevlisine verin ve alışverişinizin karşılığı olan puanlar kartınıza yüklensin. Kampanya bazında kazanımlar için BP Shop görevlileri sizlere yardımcı olacaktır.

STANDART BP CLUB PUAN KAZANIMI

Kampanyalar dışında BP Club Card ile yapacağınız BP akaryakıt ve BP Otogaz alımlarında kazanacağınız puanlar şu şekildedir:
1 litre BP Ultimate Kurşunsuz Benzin : 1,5 puan
1 litre BP Kurşunsuz Benzin : 1 puan
1 litre BP Ultimate Euro Diesel : 1,5 puan
1 litre BP Diesel : 1 puan
1 litre BP Otogaz: 1 puan
Markalarla olan iş birlikleri ile yapılan kampanyalarda ve kişiye özel tanımlanan kampanyalarda çok daha avantajlı fırsatlar sizleri bekliyor. Hediye BP akaryakıt ve Otogaz kazanabileceğiniz kampanyalarla ilgili detaylı bilgilere BP istasyonlarından ve bpclubcard.com adresinden ulaşabilirsiniz.

BP CLUB PUANLARINIZI NASIL HARCAYABİLİRSİNİZ?

BP Club Card’ınızda biriken puanlarınızı BP Club Programı’na dahil herhangi bir BP istasyonunda, BP akaryakıt veya BP Otogaz alımı için kullanabilirsiniz. BP Club puanlarını kullanmak istediğinizde, puan kullanacağınızı BP Shop görevlisine iletmeniz ve POS cihazı ile işlemi gerçekleştirdikten sonra size verilen belgeyi pompa görevlimize teslim etmeniz gerekmektedir.

Her 100 BP Club Puan karşılığında 1TL değerinde BP akaryakıt veya BP Otogaz alımı yapabilirsiniz.

NE KADAR BP CLUB PUANIM VAR?

BP Club Card’ınızla puan kazanım işlemi yaptığınızda POS cihazından yapılan yükleme işlemi sonucu size verilen belgede, kazandığınız son puanı ve mevcut puanınızı görebilirsiniz.

Dilediğiniz zaman BP Club Programı’na dahil tüm BP istasyonlarındaki POS cihazlarından, 0800 261 1949 ve 0212 473 2727 numaralı BP Müşteri Danışma Hattı’nı arayarak veya bpclubcard.com sitesinden güncel puan bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

2017 Copyright. All rights reserved bypharos